top of page

HAKKIMIZDA

Netlore Siber Güvenlik 2018 yılından itibaren siber güvenlik alanında faaliyet göstermektedir. Ülkemizde bilgi güvenliği sektörünü profesyonel olarak desteklemek amacıyla kurulan Netlore Siber Güvenlik, kurumlara stratejik siber güvenlik danışmanlığı ve güvenlik eğitimleri konularında hizmet vermektedir.

Uluslararası kabul görmüş ve sertifikalı dinamik teknik ekibi ile faaliyetlerini sürdüren Netlore Siber Güvenlik'in asıl odak başlıkları, “Penetrasyon Testleri, Güvenlik Denetimi, SOME, Açık Kaynak Siber Güvenlik Çözümlerinden” konularından oluşmaktadır.

 

Alanında uzman ve araştırmacı kadrosuyla kurumların tüm siber güvenlik ihtiyaçlarına çözümler geliştirme misyonuyla hareket eden Netlore Siber Güvenlik, ülkemizin önde gelen siber güvenlik araştırmacılarına sahiptir. Netlore Siber Güvenlik, kurumların BT ve OT varlıklarına yönelik sızma testleri, siber güvenlik eğitimleri, kırmızı ekip ve kurumlara özel geliştirdiği yazılımlar gibi çözümlerle siber güvenlik sektöründe fark yaratmayı hedefliyor.

SERTİFİKALARIMIZ

Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi

ISO 20000-1

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 27001

Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001

Telefon

0 850 522 34 03

Email 

Takip Edin

  • X
  • LinkedIn
bottom of page