top of page

Hakkımızda

Odağımız Sizsiniz

Netlore Siber Güvenlik 2018 yılından itibaren siber güvenlik alanında faaliyet göstermektedir. Ülkemizde bilgi güvenliği sektörünü profesyonel olarak desteklemek amacıyla kurulan Netlore Siber Güvenlik, kurumlara stratejik siber güvenlik danışmanlığı ve güvenlik eğitimleri konularında hizmet vermektedir.

Uluslararası kabul görmüş ve sertifikalı dinamik teknik ekibi ile faaliyetlerini sürdüren Netlore Siber Güvenlik'in asıl odak başlıkları, “Penetrasyon Testleri, Güvenlik Denetimi, SOME, Açık Kaynak Siber Güvenlik Çözümlerinden” konularından oluşmaktadır.

 

Alanında uzman ve araştırmacı kadrosuyla kurumların tüm siber güvenlik ihtiyaçlarına çözümler geliştirme misyonuyla hareket eden Netlore Siber Güvenlik, ülkemizin önde gelen siber güvenlik araştırmacılarına sahiptir. Netlore Siber Güvenlik, kurumların BT ve OT varlıklarına yönelik sızma testleri, siber güvenlik eğitimleri, kırmızı ekip ve kurumlara özel geliştirdiği yazılımlar gibi çözümlerle siber güvenlik sektöründe fark yaratmayı hedefliyor.

Hakkımızda: About

Misyonumuz

Statükoya meydan okuyan sonuç odaklı kreatifler aracılığıyla özgün insanlar için özgün markalar oluşturmak; netlik, yaratıcılık ve işbirliğine odaklanan ödüllendirici ve keyifli bir ortaklık sağlamak.

Hakkımızda: Quote

Sertifikalarımız

27001.jpg

ISO 27001 - Bilgi Güvenliği Yönetimi

iso9001-2015.png

ISO 9001 - Kalite Yönetim Sistemi

pages-1215318085_edited.png

ISO 20000-1 - Bilgi Teknolojileri Hizmeti Yönetim Sistemi

bottom of page