top of page
jeshoots-com-fzOITuS1DIQ-unsplash.jpg

Hizmetlerimiz

Ofansif & Defansif Siber Güvenlik Çözümleri

Siber Güvenlik Hizmetlerimiz

Uygulama Ve Ağ Güvenliği Testleri​

Sızma testleri, güvenlik açıklarının kötü niyetli kişiler tarafından istismar edilmesini önlemek ve belirlenen uygulamalardaki mantık hatalarını ve zayıflıkları tespit ederek sistemleri daha güvenli hale getirmek için "yetkili kişiler"(Teknik yeterliliğini Uluslararası geçerli sertifikalar ile kanıtlamış) tarafından gerçekleştirilen güvenlik testleridir.

Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Yapılan araştırmalara göre bilgi güvenliğini tehdit eden unsurların en başında çalışan personelin bilgi güvenliği farkındalık eksikliği oluşmaktadır. Siz kurumunuzun güvenliğini yüksek düzeyde olduğunu düşünseniz bile kötü niyetli kişiler insanların zafiyetlerinden yararlanarak sistemlere sızmaya çalışmaktadır.

Regülasyon Uyumluluğu Kontrolleri

Yurt genelinde uygulanan kanuni yükümlülükler çerçevesinde siber güvenlik desteği sağlıyoruz. Tabi olduğunuz regülasyonların gerektirdiği kapsamda, yetkin ekibimizle birlikte sızma testleri, denetimler ve kontroller gerçekleştirerek sürekli regülasyonlara uyumlu kalmanızı sağlıyoruz.

Metodolojimiz

01

İhtiyaçlarınıza Yönelik

Müşterilerimizin benzersiz gereksinimlerini anlama odaklı bir yaklaşım benimseyerek, çözümlerimizi spesifik ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştiriyoruz. Her projede, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak özel stratejiler geliştiriyoruz.

02

Uygulanabilir Çözümler

Stratejimiz, somut sonuçlar elde etmenizi sağlayacak uygulanabilir çözümler üzerine kuruludur. Aksiyon almanızı kolaylaştıracak net ve anlaşılır öneriler sunarak, hedeflerinize etkin bir şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

03

Sektörün Öncü Uygulamaları

Branşınızda öne çıkmanızı sağlamak için sektörel en iyi uygulamaları temel alıyoruz. Alanınızdaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek, rekabet avantajı sağlayacak stratejiler sunuyoruz.

Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki form ile paylaşın, satış temsilcimiz en kısa sürede iletişime geçsin.

İletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page