top of page
jeshoots-com-fzOITuS1DIQ-unsplash.jpg

Hizmetlerimiz

Ofansif & Defansif Siber Güvenlik Çözümleri

Hizmetlerimiz: Headliner

Siber Güvenlik Hizmetlerimiz

Uygulama Ve Ağ Güvenliği Testleri​

Sızma testleri, güvenlik açıklarının kötü niyetli kişiler tarafından istismar edilmesini önlemek ve belirlenen uygulamalardaki mantık hatalarını ve zayıflıkları tespit ederek sistemleri daha güvenli hale getirmek için "yetkili kişiler"(Teknik yeterliliğini Uluslararası geçerli sertifikalar ile kanıtlamış) tarafından gerçekleştirilen güvenlik testleridir.

Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Yapılan araştırmalara göre bilgi güvenliğini tehdit eden unsurların en başında çalışan personelin bilgi güvenliği farkındalık eksikliği oluşmaktadır. Siz kurumunuzun güvenliğini yüksek düzeyde olduğunu düşünseniz bile kötü niyetli kişiler insanların zafiyetlerinden yararlanarak sistemlere sızmaya çalışmaktadır.

Regülasyon Uyumluluğu Kontrolleri

Yurt genelinde uygulanan kanuni yükümlülükler çerçevesinde siber güvenlik desteği sağlıyoruz. Tabi olduğunuz regülasyonların gerektirdiği kapsamda, yetkin ekibimizle birlikte sızma testleri, denetimler ve kontroller gerçekleştirerek sürekli regülasyonlara uyumlu kalmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz: List

Hizmetler

Siber Güvenlik Partneriniz

fly-d-art-photographer-zAhAUSdRLJ8-unsplash.jpg
Code
ddos-photo.jpg

Ağ ve Uygulama Sızma Testleri

Temelde siber suçlu, zararlı yazılım ve/veya saldırı simülasyonları olarak özetlenebilecek sızma testi  (pentest), kurumların siber saldırılara karşı güvenlik seviyesini ölçmek ve tespit edilen risklerin gerçekleşmeden önce önüne geçilebilmesini hedeflemektedir.

Yazılım Kaynak Kod Analizi

Yazılımın kaynak kodunun uygulama satışa veya kullanıcılarına sunulmadan önce hatalarını ve güvenlik açıklarını bulma ve düzeltilmesi amacıyla manuel yöntemler ve otomatize araçlarla test edilmesi işlemidir. Statik kod analizi, dinamik kod analizi veya kaynak kodu analizi; uluslararası tabiriyle “Software Development Lifecyle (SDL)” yani “Yazılım Geliştirme Yaşam Döngüsü” sürecinin önemli yapı taşlarından biridir.

Daha fazla öğrenin

Stres ve Yük Testleri

Stres ve Yük testleri, uygulamaların beklenen ya da beklenmeyen iş yükü altında göstereceği performansı inceleyerek yaşanacak darboğazları tespit etmeye yönelik çalışmadır. Böylece gerekli önlemler alınarak uygulamanın hizmet vermesi aksamayacak hale getirilmesi hedeflenir.

Daha fazla öğrenin
Security Cameras
fly-d-art-photographer-Irocpg-0tyE-unsplash.jpg
etienne-girardet-AOx4f5fjXTc-unsplash.jpg

Farkındalık Eğitimleri

Yapılan araştırmalara göre bilgi güvenliğini tehdit eden unsurların en başında çalışan personelin bilgi güvenliği farkındalık eksikliği oluşmaktadır. Siz kurumunuzun güvenliğini yüksek düzeyde olduğunu düşünseniz bile kötü niyetli kişiler insanların zafiyetlerinden yararlanarak sistemlere sızmaya çalışmaktadır.

Siber Kriz ve Olay Müdahale

Siber saldırılar gerçekleştiğinde teknik ve hukuki destek sağlayabilecek uzmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Proaktif olarak siber olaylara müdahale etkinliğini arttırmak isteyen kurumlara hazırlık ve simülasyon konusunda da yardımcı olabiliyoruz.

Daha fazla öğrenin

Kırmızı Takım Çalışmaları

Kırmızı ekipler, sistemlere saldırmak ve savunmaları kırmak konusunda uzman olan saldırgan güvenlik uzmanlarıdır. Kırmızı ekip, siber güvenlik kontrollerinin üstesinden gelmek için rakip olarak hareket eden güvenlik uzmanlarından oluşur . Kırmızı takımlar genellikle sistem güvenliğini objektif bir şekilde değerlendiren bağımsız etik hackerlardan oluşur.

Karar vermeden önce sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin ve uzmanlarımız yanıtlasın.

İletişime Geçin
Hizmetlerimiz: Services
bottom of page