top of page
Image by Terry Vlisidis

Güvenlik Farkındalık Eğitimi
Ve Kimlik Avı Simülasyonları

Ekibinizi siber tehditleri tespit etmeye hazırlayın

Neden Kimlik Avı Simülasyonu Yapmalısınız?

Bir kuruluşun savunmasındaki en zayıf halka olan insan dokunuşunu hedefleyen kimlik avı e-postaları, kötü niyetli kişilerin hassas bilgiler elde etmesinin veya kötü niyetli programları dağıtmasının en yaygın yollarından biridir ve sonuçta veri ihlallerine yol açar. Bu nedenle kuruluşlar, çalışanlarını bu tür siber saldırıları tespit etmeleri için eğitmek için kimlik avı simülasyonu yapmalıdır.

Offensive-security-stuff-4-300x300.png_lossy=1&strip=1&webp=1.png
Ekibinizin Siber Farkındalığını Artırın

Çalışanlarınızı eğitmek ve hazırlamak, çalışanlarınız üzerinde veri ihlalleriyle sonuçlanan hedef odaklı kimlik avını önlemenin anahtarıdır.

Hedefe yönelik kimlik avı, alıcıyı kandırma şansını artırmak için mesajların kurbana göre uyarlandığı durumlarda yüksek oranda başarılıdır. Bu nedenle, bu kimlik avı saldırılarını tespit etmek için ekibinizin güçlü bir güvenlik bilincine sahip olması önemlidir.

Offensive-security-stuff-5-768x768.png_lossy=1&strip=1&webp=1.png
Özelleştirilmiş Kimlik Avı Simülasyon Kampanyası
Offensive-security-stuff-6-1024x1024.png_lossy=1&strip=1&webp=1.png

Hiçbir Organizasyon Aynı Değildir

Sosyal mühendislik ve kimlik avı simülasyonları, iş hedeflerinize, personel profilinize ve güvenlik duruşunuza uygun olacak şekilde uyarlanmıştır. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan bir kimlik avı kampanyası tasarlamak için kuruluşunuzla kapsamlı araştırmalar ve ayrıntılı tartışmalar yürütüyoruz.

Çerez Kesici Yaklaşım Değil, Genel Kimlik Avı Şablonu Değil

Müfredat ve tehdit modellemesi, gerçekleşebilecek gerçek dünya saldırılarını simüle etmek için kuruluşunuzun profiline göre dikkatlice hazırlanır ve ekibinizin en karmaşık kimlik avı girişimlerini bile tespit etmek için eğitilmesini sağlar.

Ekibimizin sertifikaları

linkedin_thumb_image.png

OSWE

Offensive Security Web Expert

image.png

OSCP

Offensive Security Certified Professional

CEH_Badge.png

CEH

Certified Ethical Hacker

GCIH.png

GCIH

GIAC Certified Incident Handler

bottom of page